Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Adam Morkus – kytarový recitál, Kutná Hora

19.6.2016, 19:00 - 22:00

akce_kutna hora3

Sebestřednost: „Adam Morkus je český kytarista, který si v průběhu let vytvořil vlastní nezaměnitelný styl hry na akustickou kytaru, jenž vznikl kombinací standardních technik s nekonvenčními postupy jako údery či škrábání na tělo kytary, její kladení na klín strunami vzhůru (lap tapping) či využití velkého množství alikvótních tónů. Jeho repertoár obsahuje kromě vlastních kompozic také skladby známých interpretů jako The Beatles či Fine Young Cannibals. Aktivně se věnuje pouličnímu vystupování po celé Evropě – kromě Prahy hrál například v ulicích Florencie, Lucernu, Ženevy či Cannes.


Na jaře 2016 byl redakcí hudebního magazínu Headliner a kapelou Vypsaná fiXa vybrán z 470 přihlášených projektů mezi 9 finalistů soutěžících o možnost vystoupit na pouličních scénách REC.Stage na největších českých festivalech (Rock for People, Colours of Ostrava, …). – http://adammorkus.cz/

Podrobnosti

Datum:
19.6.2016
Čas:
19:00 - 22:00
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
,

Místo konání

Dobrá čajovna Kutná Hora
Havlíčkovo náměstí 84
Kutná Hora, 284 01
+ Mapa Google
Webová stránka:
https://www.facebook.com/dobracajovnakh
Počkejte ...

Odebírejte ZDARMA náš zpravodaj, kde najdete:

Aktuální informace ze světa čajů, bylinek a zdravého životního stylu, informace o dění v čajovnách, o čajových festivalech a dalších zajímavých akcí spojených s čajem.