Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Cestovatelská beseda o Íránu, Brno

13.1.2016, 18:00 - 21:00

Cena | 40Kč

akce_brno

Dovoluji si všechny příznivce cestování a lezení po horách pozvat na cestovatelskou besedu s promítáním fotografií z tajuplného Íránu.

Společně vystoupíme na 5610 metrů vysokou sopku Damavand, nejvyšší horu celého Blízkého východu, a zároveň nejvyšší bod mezi Elbrusem, Kilimandžárem a Hindukúšem. Poznáme Kaspické moře a nomádské vesnice v poušti Dašt e Kavír. Projdeme si nádherná pouštní města Isfahán, Yazd a Meybod. Pronikneme do dříve velmi významného zaroastriánského náboženství ve svatyni Čak-Čak. Projedeme městem Šíráz se skleněnými mešitami do antického města Persepolis. Přednášku zakončíme prohlídkou moderního velkoměsta Teheránu. To vše je korunováno skvělými lidmi v zemi, kde lze cestovat několik měsíců a stále je co objevovat.

Vstupné činí 40,- Kč. Pro ty z vás, kteří se nebudou moci dostavit, chystám další projekce o Íránu v Otrokovicích, Uherském hradišti, Ostravě a ve Zlíně (25.1.).

Podrobnosti

Datum:
13.1.2016
Čas:
18:00 - 21:00
Cena:
40Kč
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
,

Místo konání

čajovna Utopia
Divadelní 3
Brno,
+ Mapa Google
Webová stránka:
https://www.facebook.com/CajovnaUtopia/
Počkejte ...

Odebírejte ZDARMA náš zpravodaj, kde najdete:

Aktuální informace ze světa čajů, bylinek a zdravého životního stylu, informace o dění v čajovnách, o čajových festivalech a dalších zajímavých akcí spojených s čajem.