Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Deskovky na Máchovce – tentokrát v rytmu příběhů, Praha 2

3.11.2016, 15:00 - 22:00

Cena | Zdarma

prav-akce_praha

Přijďte se s námi pobavit, přijďte si s námi zahrát. Jak to u nás funguje? Snažíme se sdružovat lidi, které baví deskové hry. Každý týden navrhneme hru, kterou by bylo dobré tu hrát. Pokud se ovšem osazenstvo dohodne na něčem jiném, není problém. Program je přeci na vás :-)

Tentokrát jsme předvybrali hru příběhy z kostek.

Pusťte svojí představivost z řetězu!

Rory’s Story Cubes je kostková hra, jejímž základem jsou klasické šestistěnné kostky, které ale mají místo teček (resp. číslic) různé obrázky – každá kostka jiné. Hrát můžete sami nebo v libovolně velké skupině hráčů.

‚Pravidla‘ jsou více než jednoduchá. Některé z možností hraní:

  1. Hodíte kostkami a z padlé kombinace obrázku poskládáte příběh. Začnete ‚Bylo, nebylo…‘ a pak už pokračujete v příběhu a v libovolném pořadí zapojujete obrázky z kostek.
  2. Vyberte si nějaký název nebo téma příběhu a pak hoďte kostkami a zkuste vést podle padlých obrázků příběh a při tom naplnit zvolené téma či název.
  3. Rozdejte kostky hráčům (nic se neděje pokud někdo bude mít víc kostek a někdo méně) a pak postupně každý hráč hodí svou kostkou a podle padlého obrázku se pokusí navázat na společně vytvářený příběh.

Ve hře nejde ani tolik o vítěze jako o zábavu a rozvoj představivosti. Samozřejmě nic nebrání tomu určit vítěze s nejobratnějším jazykem..

Na webu storycubes.com najdete další způsoby hraní (hlavně variace úvodní fráze) i jiného využití (výuka cizího jazyka, aktivity se skupinami děti – např. školní třída, atd.).

Podrobnosti

Datum:
3.11.2016
Čas:
15:00 - 22:00
Cena:
Zdarma
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
,
Webová stránka:
http:// http://sskmachovka.eu/?p=94

Pořadatel

Soukromý shisha klub Máchovka
Telefon:
724555648
Email:
ceskyorient@gmail.com
Webová stránka:
www.facebook.com/sskmachovka

Místo konání

Soukromý shisha klub Máchovka
Máchova 9
Praha 2, Praha 2 12000 Česká republika
+ Mapa Google
Telefon:
724555648
Webová stránka:
www.facebook.com/sskmachovka
Počkejte ...

Odebírejte ZDARMA náš zpravodaj, kde najdete:

Aktuální informace ze světa čajů, bylinek a zdravého životního stylu, informace o dění v čajovnách, o čajových festivalech a dalších zajímavých akcí spojených s čajem.