Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Ejali: Příběhy pro steeldrum, Praha 8

25.11.2015, 19:00

Cena | 150Kč

akce_Dharmasala

Nyní Vás opět po roce zveme na koncert virtuozního hráče nejen na steeldrum:

Jmenuji se Jaroslav Ejali Málek, hraji živou relaxační hudbu a zvu Vás na úplňkový koncert 25.listopadu do Dharmasaly.

Na Steeldrum hraji cca 12let. Prvních 6let sám doma nebo pro přátele, potom na ceremoniích, hudebně-terapeutických sezeních, svatbách, mších, na ulici po Evropě či na Karlově mostě v Praze.

Podpořit člověka v jeho záměru se zpomalit, zastavit, očistit se a načerpat energii je činnost, která pramení z mé vnitřní touhy a přání, aby se lidé cítili dobře a měli dobrý život. Toto přání jde z mého srdce do hudebních nástrojů a skrze tóny do srdce člověka, pro kterého hraji. Je to opravdové a jednoduché a proto to funguje.

Používám několik hudebních nástrojů, z nichž každý má své specifické použití. Nejvíce požívám nástroj, který se jmenuje steeldrum, vyroben a naladěn speciálně pro relaxaci a terapeutické využití, jehož zvuk je krásný a jemný a jehož melodie se člověka snadno dotkne hojivým způsobem.

Počet míst je omezen, rezervujte si ho proto https://docs.google.com/a/ks.cz/forms/d/1LtfqEzrjCE6Y76TfantQrKdxXQhRgq6kSi6mzdS7yx0/viewform?edit_requested=true

Budeme se na Vás těšit 25. 11. v 19h v čajovně Dharmasala!

Podrobnosti

Datum:
25.11.2015
Čas:
19:00
Cena:
150Kč
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
,

Místo konání

čajovna Dharmasala
Peckova 296/15
Praha 8, 186 00
+ Mapa Google
Webová stránka:
http://www.dharmasala.cz/wp/
Počkejte ...

Odebírejte ZDARMA náš zpravodaj, kde najdete:

Aktuální informace ze světa čajů, bylinek a zdravého životního stylu, informace o dění v čajovnách, o čajových festivalech a dalších zajímavých akcí spojených s čajem.