Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Irisdiagnostika, Svitavy

2.12.2016, 18:00 - 19:30

Cena | 100Kč – 150Kč

akce_svitavy4

IRISDIAGNOSTIKA aneb co vše lze vyčíst z oka

Příroda nás obdařila výjimečným orgánem, který věrně zaznamenává každou tělesnou, duševní a emociální událost, kterou prožíváme. Tímto jedinečným orgánem je naše oko. Oko nejen shromažďuje informace z našeho okolí a dodává je ke zpracování našemu mozku, ale svým napojením na nervový systém pro nás vytváří mapu ve formě barev a znamének na oční duhovce. Ty mají vztah k určitým částem těla a naše oči jsou tak mapou našeho těla.

Irisdiagnostika je alternativní diagnostická metoda, která dokáže zhodnotit zdravotní stav a dokonce varovat před hrozícím onemocněním. Je bezbolestná, nenásilná, vhodná pro každého, kdo chce znát svůj skutečný zdravotní stav a dozvědět se, čím přispět k jeho zlepšení a jak nemocem předcházet.

Více informací se dozvíte na přednášce Mgr. Ladislavy Štěpánkové, terapeutky, která ve své Poradně zdraví v Chrudimi nabízí komplexní přístup na podporu zlepšení zdraví za pomoci přírodních prostředků.

K určení zdravotních disharmonií využívá právě předností alternativních oborů – iridologie, irisdiagnostiky. K určení příčin a rozsahu potíží používá také psychosomatické metody, především z oborů psychotroniky, biotroniky, kineziologie a poznatků z psychologie či logoterapie. Harmonizační poradna se zaměřuje na doporučení postupu ke zlepšení zdraví za pomoci přírodního imunostimulátoru s širokospektrálním účinkem, beta-glukanu z hlívy ústřičné, stravovacího a pitného režimu dle individuálních potřeb organismu a na prevenci.

Čtení z očí pro zájemce bude po přednášce možné. Pro ty, kteří se nemohou po akci zdržet, je možnost Irisdiagnostiky před přednáškou. Tady je ale třeba se dopředu objednat na čísle: 733 652 654 a domluvit si přesný čas.Čtení a záznam do iridomapy trvá cca 10 minut. Na vyhodnocení irisdiagnostiky (zdravotní stav, psychosomatické příčiny, návrh harmonizace) se pak sejdete v poradně v Chrudimi nebo v Brně či v Praze na 1 hodinový rozbor.

Těšíme se na Vás!

Podrobnosti

Datum:
2.12.2016
Čas:
18:00 - 19:30
Cena:
100Kč – 150Kč
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
,

Místo konání

Čajovna & kavárna Namaste
nám. Míru 81/1
Svitavy, 568 02
+ Mapa Google
Webová stránka:
https://www.facebook.com/cajovnasvitavy/
Počkejte ...

Odebírejte ZDARMA náš zpravodaj, kde najdete:

Aktuální informace ze světa čajů, bylinek a zdravého životního stylu, informace o dění v čajovnách, o čajových festivalech a dalších zajímavých akcí spojených s čajem.