Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Jak na příšery, Brno

4.12.2015, 17:00

Cena | 70Kč

akce_brno5

Potkali jste už někdy čerta, co vozí děti na ocase do školy, nebo hastrmana, který je vedoucím plaveckého oddílu, či třeba strašidlo, co by túze chtělo chodit do školy? Ne? To je zvláštní! V naší knize je takových „příšer“ hned několik! A třeba to ve skutečnosti nejsou ani přîšery! Záleží jen na nás, jestli v nich umíme probudit dobro! V každém z nás ho alespoň kousíček je!

Všichni jsme někde hluboko uvnitř svého srdce stále ještě dětmi, všichni cítíme, že z toho našeho tajného dětského světa neustále čerpáme…proč si tedy jednou neudělat den šťastného dětství, nezávisle na tom, zdali nám je 5 či 50 let!

Divadlo MALÉhRY je autorské divadlo, které má zázemí v Divadle Bolka Polívky v Brně. Herečky Daniela Zbytovská, Barbora Seidlová a Nikola Zbytovská tvoří vlastní inscenace, které čerpají ze života kolem nás, z vlastních prožitků, či z prožitků kamarádů a známých. Nutně z toho vycházejí komedie, protože každá situace viděna z určitého úhlu pohledu vyznívá na jevišti komicky. Pokud se sami sobě dokážeme zasmát, máme vyhráno!

Přihlašování a více informací zde http://www.branakdetem.cz/kurz.php?id=3682

Podrobnosti

Datum:
4.12.2015
Čas:
17:00
Cena:
70Kč
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
,

Místo konání

Dětská čajovna Mezi stromy
Josefská 1
Brno, 602 00
+ Mapa Google
Telefon:
720 513 928
Webová stránka:
http://www.detskacajovna.cz/
Počkejte ...

Odebírejte ZDARMA náš zpravodaj, kde najdete:

Aktuální informace ze světa čajů, bylinek a zdravého životního stylu, informace o dění v čajovnách, o čajových festivalech a dalších zajímavých akcí spojených s čajem.