Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Mandala Dance, Přeštice

4.11.2016, 18:00 - 19:00

Cena | 60Kč

akce_prestice3

Taneční hodiny by se konaly PÁTKY od 18 hod v našem relaxačním centru v Přešticích. Pokud by se však do uzávěrky přihlásilo ještě více zájemkyň, tančilo by se u Helčy v tanečním a pohybovém studiu v modrém domě v Přešticích. Prodlužuji proto uzávěrku do 28.10. máte možnost se tedy ještě přihlásit. Jednorázový vstup je 60,- Kč za taneční hodinu.

Připojuji VIDEOUKÁZKU MANDALY DANCE, zkoukněte celé, je tam více variant:
https://www.youtube.com/watch?v=VlNYKyemhs4

Ještě stručně k tanci: Mandala dance k nám přichází z východních zemí, naposledy z Ruska, kde získává u žen stále větší oblibu. Původ tance je však v Egyptě a vychází také z indického chrámového tance (Bharatanatyam), ale i z dnešních orientálních tanců, jógových pozic ba i lze zapojit irské tance či moderní style R´n B´. Každý může přijít i s dalšími tanečními prvky. Základem mandaly dance je tanec v kruhu a nejlépe stejné pohyby. Tanečními kreacemi se tak vytváří různé pozice, obrazce mandaly a tím i harmonizující energie, která je léčivá pro všechny tančící, nejvíce však pak pro tanečnici uprostřed. Mandalou dance nejen, že poznáváme a harmonizujeme samy sebe, ale i okolí a prostředí kolem nás.
Zatančit mandalu dance si můžete na mých hodinách. Na společné tančení v kruhu žen se těší Štěpánka Inka Lexová. Neváhejte a přidejte se!

Podrobnosti

Datum:
4.11.2016
Čas:
18:00 - 19:00
Cena:
60Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:

Místo konání

čajovna Sedmé nebe
Hlávkova 22
Přeštice, 334 01
+ Mapa Google
Webová stránka:
http://cajovna-prestice.cz/
Počkejte ...

Odebírejte ZDARMA náš zpravodaj, kde najdete:

Aktuální informace ze světa čajů, bylinek a zdravého životního stylu, informace o dění v čajovnách, o čajových festivalech a dalších zajímavých akcí spojených s čajem.