Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Ochutnávka FF Darjeelingů, Hradec Králové

12.4.2016, 18:00

Cena | 199Kč

akce_hradec kralove1

Jaro nám kvapem pokračuje a pro skutečné čajomily tak začíná jedno z nejlepších období roku. A nám se konečně podařilo nashromáždit dostatek zajímavých čajů, které se nebojíme předložit vám k posouzení. Čajů budeme tentokrát chutnat celkem 7:

– Darjeeling Goomtee
– Darjeeling Gopaldhara Moonlight
– Darjeeling Thurbo Moonlight
– Darjeeling Upper Namring
– Darjeeling Barnesbeg Oriental Delight
– Darjeeling Balasun
– Darjeeling Longview

(Darjeeling Rohini Exotic, který se degustoval posledně do samotné ochutnávky zařazen není, ale můžeme ho přidat na požádání pro ty, kdo ho budou chtít porovnat s ostatními čaji)

Samotná degustace bude probíhat stejně jako ta minulá. Utvoří se pětičlenné či šestičlenné skupiny, do kterých dostanete 7 konvic čaje. Každé skupině zvlášť pak budou jednotlivé čaje předvedeny v čajových testerech.

Pokud se chcete akce zúčastnit, doporučujeme zajistit si místo rezervací (telefonicky, emailem, zprávou na FB či osobně).
Míst je dohromady 30. Pokud vám úterní termín uteče, nemusíte zoufat. Pro veliký zájem akci zopakujeme ještě v neděli 17.4. od 16:00 (při rezervaci prosím vždy uveďte, na který termín se chcete přihlásit).

Některé čaje budou k prodeji přímo na místě. Ostatní není problém doobjednat.

Podrobnosti

Datum:
12.4.2016
Čas:
18:00
Cena:
199Kč
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
,

Místo konání

čajovna Karavana
Velké nám. 164/4
Hradec Králové, 500 03
+ Mapa Google
Webová stránka:
http://www.cajovnakaravana.cz/
Počkejte ...

Odebírejte ZDARMA náš zpravodaj, kde najdete:

Aktuální informace ze světa čajů, bylinek a zdravého životního stylu, informace o dění v čajovnách, o čajových festivalech a dalších zajímavých akcí spojených s čajem.