Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Turnaj v Pandemic Survival, Brno

9.10.2016, 11:00 - 14:00

akce_brno27

Přijďte zažít oblíbenou kooperační hru trochu jinak. Pandemic Survival je speciální formát turnaje s výbornou atmosférou, kterou si užijí soutěžící dvojice, přihlížející diváci i rozhodčí. Ideálně se hlaste předem na info@cajovnazazrcadlem.cz. Pokud nemáte nikoho do týmu, stejně napište, zkusíme vás s někým spárovat :)

Na všech stolech bude hra nachystaná naprosto identicky, tedy stejné postavy, stejné pořadí hráčů a stejné počáteční rozložení nákazy, ale také naprosto stejně seřazené karty v balíčku. Každá partie se tak bude lišit pouze rozhodnutími hráčů, na které bude pro všechny stejný časový limit. Zvítězí ten tým, který jako první vyléčí všechny nákazy, nebo jako poslední vydrží neprohrát.

Pokud nás bude dost, vítěz se kvalifikuje na říjnové MČR do Prahy. Každopádně budou nachystány hodnotné ceny. Více informací na https://sites.google.com/a/mindok.cz/pandemic-survival-turnaj/turnajova-pravidla

Podrobnosti

Datum:
9.10.2016
Čas:
11:00 - 14:00
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
,

Místo konání

čajovna Za Zrcadlem
Jaselská 199/16
Brno, 602 00
+ Mapa Google
Webová stránka:
https://www.facebook.com/cajovnazazrcadlem
Počkejte ...

Odebírejte ZDARMA náš zpravodaj, kde najdete:

Aktuální informace ze světa čajů, bylinek a zdravého životního stylu, informace o dění v čajovnách, o čajových festivalech a dalších zajímavých akcí spojených s čajem.