Pour féliciter 2017

pf-2017

Rok 2016 končí a my bychom se rádi při této příležitosti krátce pozastavili nad cestou, kterou během tohoto období náš čajový magazín společně s Vámi ušel.

Děkujeme za Vaše podněty nápomocné při zlepšování a rozšiřování obsahu čajového magazínu a také za komentáře a zprávy, které jsou pro nás tou nejlepší zpětnou vazbou a motivací.

Asi největší novinkou spojenou s naším magazínem je spuštění čajového e-shopu. Tím hlavním, co bychom Vám chtěli nabídnout, je čajové předplatné, jednorázové degustační sady a také možnosti vytvářet si vlastní degustační sady z čajů, které jsou v našem internetovém obchodě k dispozici.

Čajové předplatné je určené především začátečníkům a seznámí je s 25 čaji z 10 zemí produkujících čaj. Jednorázové degustační sady potěší jak milovníky čínských čajů, tak čajů japonských a také ty, jež chtějí zkusit třeba něco nového, ať už netradičního nebo ovoněného. Možnost sestavit si vlastní sadu je ideální zejména v případě čajů z čerstvých sklizní, kdy si můžete objednat jen malé množství vybraných čajů a ty mezi sebou vzájemně porovnat. Vyplatí se také, pokud si nejste jisti kvalitou letošní sklizně a chcete před koupí většího množství čaj pouze vyzkoušet.

Doufáme, že se náš e-shop stane příjemným místem pro Vaše nákupy a náš magazín Vám nadále bude inspirací a zdrojem informací nejen z čajového světa.

Krásný a šťastný čajový rok 2017 a pohodové chvíle strávené nejen u šálku dobrého čaje přeje tým Čajového moře.

logo_color_130x65.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *