Pravidelné akce v čajovnách

Pokud víte o dalších pravidelných akcích, které čajovny pořádají, » dejte nám vědět, děkujeme!

Akce v čajovém studiu Meetea, PrahaDegustace čajů se Zdeňkem Nepustilem, ČRPravidelné degustace čajů a bylin v ašském muzeu v roce 2017, Akce u Džoudyho, PrahaAkce v Šamance, PrahaHerní večery v Shisha klubu Máchovka, Praha 2Akce v klub & čajovna Rybanaruby, PrahaAkce v Klubu cestovatelů, Praha a BrnoŠachy ve Veselé čajovně, BrnoŠipky v čajovně Utopia, BrnoŠachové turnaje v čajovně Utopia, BrnoFullmoon party v Utopii a Veselé čajovně, BrnoChytrý kvíz v Utipoii a Veselé čajovně, BrnoAkce v čajovně Dobříš (Maborn), DobříšAkce v čajovně a kavárně Namaste, SvitavyAkce v čajovně Kulatá brána, HodonínDětská čajovna v rámci čajovny Ulita, BlanskoAkce v čajovně Mandala, KopřivniceAkce v čajovně Archa, Nový JičínOrientální tanečnice v Assamica, OlomoucAkce v čajovně Seraf, PlzeňAkce v čajovně Cherubín, ŘevniceMusic Tea a Autorské čtení v Dobré čajovně, Ústí nad LabemObyčejně neobyčejné dny v čajovně Procitni a chechtej se, Znojmo

meetea

Kreativní prostor pro setkávání, řemesla a umění kolem šálku čaje.
Čajové workshopy a degustace, tea art, kaligrafie, keramika, výstavy, hudba
Meetea showroom a prostor pro vaše nápady

Kalendář akcí si můžete prohlédnout zde!

Rádi ochutnáváte čaje a toužíte po co největším množství nejrůznějších informací o čajích? Tak to určitě zavítejte do kalendáře akcí Zdeňka Nepustila. Čajové akce se konají na různých místech v České Republice a pokud budete chtít, mohou se uskutečnit i u vás.

Seznámíte se s velkým množstvím čajů a se zeměmi, odkud lahodný nápoj pochází. Poznáte čajové rarity, rituály i zvyky a mnoho dalšího. A především, vždy se budete dobře bavit ve společnosti dobrých lidí.

Kalendář akcí si můžete prohlédnout zde!

Každý poslední (výjimečně předposlední) čtvrtek v měsíci  jest v ašském muzeu („zámek“) pořádána degustace čajů (a bylin) s názvem „Ašská čajová pohoda“

Program:
23. 2. 2017 – čínské čaje 1 (Čína)
30. 3. 2017 – čínské čaje 2 (Čína)
27. 4. 2017 – siamské čaje 1 (Thajsko)
25. 5. 2017 – japonské čaje 1 (Japonsko)
29. 6. 2017 – indické čaje 1 (Dárdžiling)
21. 9. 2017 – indočínské čaje 1 (Vietnam)
26.10. 2017 – korejské čaje 1 (Jižní Korea)
30.11. 2017 – čínské čaje 3 (Čína)
21.12. 2017 – „čajomilové sobě“ – vánoční degustace

Více informací zde!

U Džoudyho_přednášk. místnost

 

V této pražské čajovně můžete pravidelně navštěvovat nejrůznější výstavy, semináře, kurzy, prezentace, koncerty a mnohé jiné zajímavé akce. Určitě si vyberete tu, která vás bude bavit.

Kalendář akcí čajovny U Džoudyho najdete přímo zde!

věstec

Čajovna Šamanka pro vás pořádá pravidelné i nepravidelné akce. Z pravidelných například Pilates, Šamanské večery, Spontánní bubnování nebo Písničkování. Na tyto akce je nutná rezervace (vyjma Písničkování).

Z nepravidelných akcí můžete vybírat z kurzů kytary, Po stopách krajinou, poradenství pro lektory a další aj.

Kalendář akcí můžete sledovat zde!

V čajovně alá soukromý shisha klub Máchovka pořádají pravidelné akce ve stylu herních večerů. Přijďte se s přáteli pobavit a odpočiňte si tak od starostí všedních dní. Společnost vám při hraní může dělat také čaj či vodní dýmka.

Facebook čajovny můžete sledovat zde!

kytarista

Program je zde zaměřen na kvalitní hudbu. Koncerty různých stylů doplňují pravidelné i jednorázové kurzy, výstavy, přednášky, promítání filmů, literární večery a divadelní představení.

V případě, že rádi navštěvuje čajovnu, určitě zkuste zavítat na nějakou z pořádaných akcí, nasát trochu kultury a obohatit se o nové, nejen hudební zážitky. Webové stránky čajovny najdete zde!

 

klub_cestovatelu

Obě čajovny pro vás uskutečňují nejrůznější zajímavé akce, mezi nimi přednášky, promítání, kurzy, vystoupení tanečnic, hmyzí večery a mnohé další.

V těchto čajovnách navštívíte mnoho koutů naší země, ochutnáte netradiční jídla, shlédnete zajímavé projekce a uvidíte smyslné tance břišních tanečnic.

Program pro Prahu najdete zde!

Program pro Brno najdete zde!

Šachy, Veselá čajovna

Šachový turnaj pořádá Veselá čajovna každou sobotu od 11:30 hodin.

Tři nejlepší získají poukazy v hodnotě 500,  300 a 200 korun českých. Webové stránky čajovny najdete zde!

Šipky_Utopia

Turnaj v šipkách pořádá čajovna Utopia každý čtvrtek. Prezentace začíná v 18:30 hodin, začátek je o půl hodiny později, v 19:00 hodin.

Startovné se platí 60 korun českých a hraje se  501 Double Out. Webové stránky čajovny najdete zde!

Webové stránky čajovny najdete zde!

Facebook akce zde!

prav_akce_Brno

Každý měsíc při úplňku se v jedné z čajoven koná Fullmoon party, která je plná nejrůznějších překvapení, jež si vychutnáte vždy až do půlnoci!

Facebook Utopia zde!

Facebook Veselá čajovna zde!

chytry_kviz_Brno

Kvíz je příjemný a zajímavý doplněk večerního posezení s přáteli, během kterého písemně odpovídáte za celý tým na otázky, které v průběhu zadává moderátor.

Proti sobě hrají týmy složené z 2 až 8 hráčů a hraje se na 5 bloků po deseti otázkách, poté moderátor vyhodnotí odpovědi týmů a prozradí správné znění.

Hraje se pravidelně každý týden. Týmy můžou sbírat body do dlouhodobého šampionátu o hlavní cenu sezony.
Přijďte si zahrát a pobavit se. Důležitý je důvtip a dobrý odhad, nikoliv IQ. Zápisné 40 Kč na hráče.

Více na http://chytrykviz.cz/

 

prav-akce_dobris

V čajovně Dobříš pro vás mají nachystáno mnoho zajímavých akcí – zejména pravidelné cvičení jógy a dále také zenové meditace. Dobříš se tak může stát nejen místem, kde bude odpočívat při šálku dobrého čaje, ale i místem aktivního odpočinku a relaxace, které budete pravidelně navštěvovat.

Všechny akce najdete zde!

namaste

Čajovna a kavárna Namaste má pro vás na každý měsíc připraveno mnoho rozličných akcí. Těšit se můžete na koncerty, workshopy, přednášky, taneční kurzy, tvořivé dílny, autorská čtení, výstavy a vzdělávací kurzy zaměřené na osobní rozvoj.

Kalendář jednotlivých akcí můžete sledovat zde!

cajovna_kulata-brana

 

Čajovnu můžete pravidelně navštěvovat a procvičovat například některé z několika druhů jógy. Vybírat můžete také z bojových sportů, které zde zastupují Taekwondo a Capoiera. Udržovat v kondici se můžete na setkáních věnovaných kondičnímu tréninku. Odpočinout si pak můžete zajít do srdce spolku – čajovny.

Více v kalendáři akcí!

mandala

Slovo art – umění znamená v pojetí čajovny schopnost jednotlivce vyjádřit se, realizovat své sny a vnitřní pohnutky a sdílet je s ostatními. Každý z nás má tuto schopnost vrozenou, jen někdo ji v životě více nebo méně rozvíjel a někdo ne. Cítíme jako velmi důležité, aby každý z nás (lidí na této planetě) měl možnost realizovat se – najít své místo v tom krásném organizmu, kterému říkáme svět (MANDALA). Jedna z hlavních úloh [árt té kafé] MANDALA je dát prostor k seberealizaci lidem, kteří cítí že chtějí sdílet svou hudbu, fotky, obrázky, animace, filmy, básničky, ale také své znalosti, vědomosti či um prostřednictvím koncertů, výstav, autorských čtení, promítání, nebo přednášek či workshopů a jiných podobných akcí.

Ruku v ruce s tím, jde samozřejmě možnost se pobavit, inspirovat, přiučit, …

Kalendář akcí čajovny najdete zde!

Na facebooku čajovny Archa najdete každý měsíc letáček se všemi akcemi, které pro vás uskutečňuje.  Mezi nimi pravidelné tematické výstavy nebo miskohraní. Pro hráče karetní hry Magic: The Gathering je zde klub, kde se mohou setkávat, hrát, vyměňovat karty i předávat zkušenosti. V Arše se můžete účastnit i workshopů, promítání, besed a jiných netradičních akcí.

Sledujte facebook nebo webové stránky!

akce_olomouc

Jestliže jste obdivovatelé tance orientu, můžete každou první neděli v měsíci po 19 hodině shlédnout vystoupení orientálních tanečnic.

Vstup je zdarma a vy si tak můžete zpestřit posezení v čajovně poutavým a smyslným tancem z zemí dalekých.

Webové stránky čajovny najdete zde!

Seraf1

Seraf má pro vás přichystáno několik pravidelných akcí, při kterých se budete dobře bavit! Zúčastnit se můžete  Vicehraní aneb večera plného deskových her nebo degustací při kterých ochutnáte množství chutných čajů, ale také nečajů a bylinných nálevů. Dále můžete přijít diskutovat nad nejrůznějšími tématy, nachystané jsou pro vás i literární večery a další zajímavé akce.

Všechny je najdete zde!

Cherubín1

V čajovně Cherubín je pro vás připraveno na každý měsíc mnoho zajímavých akcí – lekce bubnování, zpívání manter, promítání filmů, koncerty, besedy, tance a i jiné události. Tak se přijďte pobavit, naučit a poznat nové ve společnosti příjemných lidí.

Aktuální kalendář akcí najdete zde!

akce_usti nad labem26

Hraješ na nějaký netradiční hudební nástroj? Přijď si zahrát! A pokud dáváte přednost klidnějším aktivitám, můžete se účastnit pravidelného autorského čtení – můžete buď jen poslouchat nebo se sami zapojit.

Pro informace o akcích sledujte facebook stránky čajovny!

Sledovat můžete také facebook stránky čajovny!