Spustili jsme pro vás e-shop!

more-cajeUž to je pár měsíců od spuštění našeho e-shopu, který nabízí především čajové předplatné, degustační sady a možnost objednávat si pouze vzorky čajů k degustacím. Ke koupi nabízíme také větší váhy čajů, čajové příslušenství, byliny a bylinné směsi. Bohužel jsme Vás o e-shopu nestihli informovat ihned po jeho spuštění, což bylo způsobeno všeobecným předvánočním shonem a nejen na magazínu a e-shopu bylo mnoho práce.

Důvod spuštění čajového e-shopu

Celý projekt čajového magazínu je naší volnočasovou aktivitou, kterou financujeme z vlastních zdrojů. Nechceme a prozatím se stále bráníme umísťování nesmyslných a obtěžujících reklam, které mívá většina magazínových projektů a které svojí přítomností ruší při čtení článků či provádění jiných aktivit v rámci magazínu. Rádi bychom tuto bezreklamovost udrželi i nadále a budeme rádi, pokud nás podpoříte zakoupením kteréhokoliv čajového i nečajového produktu z našeho e-shopu.

obrazek_1

Vaše podpora nám pomůže i nadále přinášet kvalitní a informačně hodnotné články na nejrůznější témata spojená s čajovou kulturou v České Republice. A nakonec díky ní budeme moci převést v realitu některé naše další vize na zlepšování prostředí magazínu a obohacování jeho obsahu novými prvky.

Co Vám náš e-shop nabízí?

Celý magazín si klade za cíl seznámit s čajem každého, kdo s ním začíná a přinášet nové poznatky těm, kteří již objevili kouzlo rozličných druhů čajů. Primárně jsme tak prostředí e-shopu zaměřili na začátečníky, jež touží poznat krásu čaje. Na e-shopu nabízíme mnoho degustačních čajových sad připravených podle určitých specifikací. Součástí těchto balíčků je průvodce přípravou čaje a čajové kartičky, na kterých kromě popisu čaje najdete také možný způsob jeho přípravy v konvičce nebo v gaiwanu/kyusu.

obrazek_2

Své zde najdou ale také zkušení čajomilci  – ti si mohou objednávat vzorky raritnějších či méně dostupných čajů nebo čajů z nových sklizní a ty tak porovnávat se sklizněmi předchozími. Vybírat mohou z pestré palety čajů, anebo se mohou řídit našimi doporučeními a koupit si námi zvolené čaje, které nás příjemně překvapili svými vlastnostmi.

Ke každé objednávce také automaticky e-mailem zašleme PDF dokument s odkazy na vybrané užitečné informace, které by se mohli hodit při následné přípravě čajů nebo při používání zakoupeného čajového příslušenství.

A co nejbližšího pro vás chystáme?

Jaro se přiblížilo a spolu s ním se do našich čajoven, čajových konviček i šálků pomalu dostávají čerstvé jarní sklizně čajů ze zahrad Darjeelingu a Nepálu. Rozhodně si tyto čaje nechceme nechat pro sebe a rádi je budeme ochutnávat spolu s Vámi. A pokud nás vydržíte sledovat, tak už velmi brzy celé naše překvapení odtajníme …


E-shop naleznete na této adrese www.more-caje.cz a také na pravé straně horního hlavního menu.

Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu a připomínky, které nám umožní obsah magazínu i e-shopu dále vylepšovat tím správným směrem. Kontaktovat nás můžete zde!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *