čajovny Praha 6

Čajovny v Praze 6


Praha_6„Praha Břevnov monastery from SE DSCN0284“ od No machine-readable author provided. Sokoljan, Licence: CC BY-SA 3.0, edit: insert symbol
Praha 6 patří mezi klidnější části Prahy. Určitě nezapomeňte zavítat do jedné z čajoven na Praze 6 a užít si příjemného posezení nejen v klidu čajovnu, ale i v klidu velkoměsta. Výpis čajoven v Praze 6 naleznete na této stránce.
U Legionáře
Klub čajovna
Břevnovská čajovna

Co ještě můžete v Praze navštívit:

Praha, hlavní město České republiky přezdívané městem stověžatým vás pohltí jedinečnou atmosférou a historickými památkami, z nichž některé najdete i na seznamu světového dědictví UNESCO. Častým turistickým cílem se stalo sídlo českých knížat a králů – Pražský hrad, který je tvořen souborem paláců, kostelů, nádvoří a uliček s dominující, gotickou katedrálou sv. Víta, ke které se můžete vydat po Královské cestě začínající u Obecního domu. Seznámíte se zde jak s vývojem českých dějin, tak s ukázkami ze všech slohových umění. K vidění je historická zahrada, Obrazárna, Svatovítský poklad, kaple sv. Kříže, letohrádek královny Anny nebo například Zlatá ulička s maličkými domky. Jedinečným zážitkem je prohlídka pražského orloje. Technický unikát, jenž jako jediný na světě měří babylonský i staročeský čas a každou celou hodinu je oživen pochodujícími apoštoly a sochami. K význačným památkám patří bezesporu také Karlův most. A pokud hledáte trochu klidu, navštivte romantický ostrov Kampa nebo se nechte svézt lodí po Vltavě. Celé město si pak můžete prohlédnout z rozhledny Petřín, jejíž součástí je zábavné zrcadlové bludiště.


arrow