Čajovna & Galerie Kyjov

Otevírací doba

Pondělí: zavřeno

Úterý: 10:00 - 19:00

Středa: 10:00 - 19:00

Čtvrtek: 10:00 - 19:00

Pátek: 10:00 - 22:00

Sobota: 16:00 - 22:00

Neděle: 14:00 - 20:00

Upřesnění: Svátky - otevřeno, aktuálně vždy vyvěsíme, pondělí dle potřeby.

Kontakt

Telefon: 725 613 613

Email: jindrich.pleva@tiscali.cz

web čajovny

Facebook

O čajovně

POHODLÍ – POHODA – POŽITEK, toto jsou tři slova, která charakterizují základní směřování a filosofii čajovny Kyjov. Kdo vyhledává českou „čajovnickou klasiku“, tedy přítmí, intimno, tmavé vybavení s oddělenými boxy a meditační hudbu, bude nejspíše trošku zklamán. Nicméně také světlý pohodlný nábytek a dobré osvětlení jsou atributy, které zajistí Vaše POHODLÍ. POHODOVÝ, prvorepublikově-kavárenský, nádech čajovny je podtržen i výběrem reprodukované hudby, kdy převládá tradicional jazz, swing, F. Sinatra, či L. Armstrong. Celkové pohodě jistě neuškodí nabídka široké škály knih, či společenských her, které jsou zdarma k zapujčení v čajovně. No a POŽITEK? Ten, ctěný zákazník, zcela jistě zažije, pokud ochutná některý z široké nabídky čajů, a to jak ve standardních, tak i velmi vysokých kvalitativních třídách,  jednodruhových (tzv. plantážních), velmi kvalitních káv či velkého množství různých sladkých či slaných pochutinek a arabských zákusků, pečených rodilým egypťanem.

Navíc pokud se popíjení kvalitního čaje či kávy spojí s pokuřováním vodní dýmky, tak Vás „obláček požitku“ může vynést až třeba do čajového ráje…

Zcela jistě za zmínku stojí také skutečnost, že čajovna má zbudován multifunkční koutek, který slouží i jako herna pro děti. Taktéž bezbarierový vstup do čajovny přímo zve k posezení zdravotně postižené spoluobčany. Najdete nás v přízemí Domu kultury Kyjov na Masarykově náměstí 34/3.

 

Vaše hodnocení

VN:F [1.9.16_1159]
Interiér
Obsluha
Čajový sortiment
Připravený čaj
Jídlo
Celková spokojenost
Celkové hodnocení: 0.0/5, Hlasů: (0 celkem)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky používají plugin Akismet, který filtruje SPAM. Zde se můžete dočíst, jak tento plugin nakládá s vašimi osobními údaji.