U Sýkorova mostu

Otevírací doba

Pondělí: 10:00 - 22:00

Úterý: 10:00 - 22:00

Středa: 10:00 - 22:00

Čtvrtek: 10:00 - 22:00

Pátek: 10:00 - 23:00

Sobota: 14:00 - 23:00

Neděle: 14:00 - 22:00

Upřesnění: Od června do srpna otevřeno ve všední dny od 11:00. Všechny svátky v roce až 14:00.

Kontakt

Telefon: 596 120 105

Email: cajovna@infocity.cz

web čajovny

Facebook

O čajovně

Čajovna s krásným prostředím, příjemnou obsluhou a širokou nabídkou nejen čajů, ale i čajové keramiky a dalších doplňků z čajového světa. Nepříznivci hustého kouře ocení nepřítomnost vodních dýmek. Kouř, jak říká zdejší čajový personál, otupuje chuťové buňky, a špičkové čaje pak nelze řádně vychutnat. Mimo čaje si můžete vybrat z množství pochutin k čaji, větších i menších. Nutno sdělit, že návštěvníci s bezlepkovou dietou budou mile překvapení. Čajovna nabízí několik variant i pro ně, například bezlepkovou verzi palačinky.

 

Vaše hodnocení

VN:F [1.9.16_1159]
Interiér
Obsluha
Čajový sortiment
Připravený čaj
Jídlo
Celková spokojenost
Celkové hodnocení: 4.8/5, Hlasů: (24 celkem)

6 komentářů

 • Maroš napsal:

  Krásna cajovna, mila obsluha, výborne caje a velke mnozstvo krasnej keramiky.

  Odporučam 🙂

 • Bily Vlk napsal:

  Jediná čajovna v Ostrave kde Vám pripravia čaj skutočne tak ako by mal byť pripravený žiadne také, že Vám donesú termosku s vodou, konvičku, mištičku a urob si sám (aj to je možné samozrejme ale na úplne inej úrovni). Na prianie Vám určite povedia ak to čas dovolí a nie je zrovna plna čajovna niečo zaujímavé o čaji, ktorý sa chystáte piť. Rozhodne tu nájdu svoje miesto aj “skúsenejší” čajomilci pretože tú nájde čaje, ktoré nikde inde v Ostrave ani v okolí nenájdu. Čaje a čajové príslušenstvo sa tu dajú rovnako zakúpiť za veľmi priaznivé ceny. Rovnako sa tu dá veľmi slušne a zdravo najesť. 99,9% pokrmov sú robené z čerstvých surovín a na svoje si prídu aj ľudia s alergiou na lepek alebo vegáni/vegetariáni. Čo sa týka atmosféry a prevedia čajovni – bez konkurence. 😉

 • Thomas napsal:

  Kvalita čajů a přípravy čajovně nelze v Ostravě konkurovat. Hlavně je-li přítomen vlasatý/fousatý čajovník.

 • Martin napsal:

  Nedávno jsem se na doporučení kamaráda zastavil i v této čajovně. Jsem nucen (a to rád :-D) říci, že čajovna je opravdu na vysoké úrovni, co se všech výše hodnocených kvalit týče. Rád doporučím dalším kamarádům. Těším se na příště 🙂

 • Artur Folwarzny napsal:

  Co do kvality čajů a přípravy této čajovně nelze v Ostravě konkurovat 😉

 • Mending napsal:

  Čajovna je spíše menší, ale dobře prostorově řešená. Má krásný, originálně vyzdobený interiér a k posezení jsou k dispozici pohodlná pódia se spoustou polštářů i závěsná houpací křesla a pověsit si zde kabát je taky zážitek…:D Čajovna nabízí pestrý sortiment, co se týče čajů, čajového příslušenství i jiných zajímavých věcí a příjemně mě překvapila hlavně jídlem. Vyzkoušela jsem zde už několik chutných jídel z čerstvých surovin, jako třeba různé polévky, nebo pokrmy z dýně a vzpomenuto je i na lidi s bezlepkovou dietou. Bývám tu moc spokojená:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky používají plugin Akismet, který filtruje SPAM. Zde se můžete dočíst, jak tento plugin nakládá s vašimi osobními údaji.