Členství

Staňte se členem našeho magazínu a zajistěte si pravidelný přísun zajímavých informací ze světa čaje a léčivých rostlin! Klademe si za cíl být originální platformou informující o nápoji, který má v naší zemi obrovské zastoupení – čaj si dopřáváme v čajovnách, na festivalech, workshopech, soutěžích, doma, v přírodě, párujeme jej s jídlem a pronikl také do míchaných nápojů.

Jaké výhody členství přináší a kolik za něj zaplatíte?


Návštěvník
Rubrika o čajích
Rubrika o bylinách
Degustace čajů
Mapa čajoven
Člen
Rubrika o čajích
Rubrika o bylinách
Degustace čajů
Mapa čajoven
Zaváděcí cena
6 měsíců: 300,-
(50,-/měsíc)
12 měsíců: 500,-
(42,-/měsíc)


* - tyto položky je třeba vyplnit

A co na vás například čeká?


Dooars, Darjeeling a Nilgiri

Dooars, Darjeeling a Nilgiri jsou indické oblasti produkující ortodoxní čaje vyhledávané pro svoji specifickou chuť. Čajové keře v těchto oblastech mají většinou vynikající podmínky…

Bylinná směs pro podzimní zahřátí

Ačkoliv si to možná nechceme tak úplně přiznat, podzim je už dávno tady a s ním i období ochlazení a různých onemocnění. Pokud patříte i…

Bylinkový čaj pro dobrou náladu

Pokud máte rádi bylinky, asi se v tomto ročním období příliš nezastavíte, protože právě teď my nadšenci nevíme, kam skočit dřív, protože vše roste jako…


Proč placené členství?

Pokud vás zajímá, co nás vedlo k rozhodnutí zpoplatnit část obsahu magazínu, nabízíme vám v následujících odstavcích vysvětlení.

Už od počátku se vyhýbáme reklamám a je to věc, kterou na našem magazínu rozšiřovat nechceme. Vyjma toho, že nezastáváme názor, že by práce redaktorů a tvůrců obsahu měla být placena na základě toho, kolik se prodalo reklamního prostoru (často blokovaný prohlížeči), nám samotným vadí stránky přeplněné reklamou, vyskakovacími okny a obecnou snahou reklamy odvádět pozornost a být viditelnější, než samotný obsah webu.

Naším záměrem je věnovat se především čaji – vytvářet a předkládat informačně hodnotný obsah, který nespočívá pouze v doslovném kopírování cizích textů. Je však více než logické, že každý projekt potřebuje určitým způsobem uživit, aby se mohl patřičně vyvíjet. Finance jsou potřeba stejnou měrou, jako náš čas, který věnujeme tvorbě článků vycházejících z 90% ze zahraničních zdrojů, tištěných knih a také z našich zkušeností a diskuzí s do čaje stejně zapálenými přáteli.

Zakoupením členství získáte přístup k velkému množství pravidelně přidávaných informací o čaji a léčivých rostlinách. Především pak o čaji, jehož svět je skutečně pestrý a který v naší zemi prochází rychlým vývojem. A my rozhodně chceme být u toho a dát mu prostor! Buďte u toho spolu s námi!

A s jakým heslem obsah vytváříme?

„Informace slepě nekopírujeme, ale prověřujeme!“.

Pokud jste se rozhodli stát členem, děkujeme vám za vaši důvěru!

Zaplacením členství nevzniká nárok na práva k článkům a dalším informacím, viz Všeobecné podmínky. Články (i neplacené) z našeho magazínu můžete používat pouze pro svoji osobní potřebu. Jejich použití za jiným účelem (např. komerční) je zákonem postihnutelné.