K čajiČAJE

K ČAJI

DEGUSTACEcajova_tematika

Články o čaji

Vše o čaji, jeho pěstování a zpracování nebo následném nákupu a přípravě se dozvíte z této bohaté rubriky, ve které nechybí ani články zaměřené na výběr vhodné keramiky. Rubrika se zabývá jak současností, tak také nezapomíná na historické spojitosti, legendy a mnohé příběhy s čajem pevně spjaté.

knihy

Knihy o čaji

Podívejte se, které knihy o čaji se na našem čajovém trhu nachází a případně si pořiďte tu, která vás nejvíc zaujme. Pak už jen stačí si připravit konvičku lahodného čaje a pustit se do čtení a rozšiřování svých čajových znalostí.

cajove_prislusenstvi

Čajové příslušenství

K čaji neodmyslitelně patří krásné čajové nádobí ušlechtilých linií a harmonizujících odstínů i barevných variací, které umocňuje celkový prožitek z jeho popíjení, navíc stylově působí i jako součást interiéru. Čajové nádobí je samo o sobě kapitolou velmi členitou a zajímavou, v dnešní době se nám totiž nabízí nepřeberné množství druhů. Při jeho výběru jsou kromě estetického hlediska rozhodující také parametry kvality, praktičnosti a vhodnosti pro daný účel. Není proto zbytečné věnovat koupi čajového nádobí stejně pečlivý zájem jako v případě čaje.

kalendare

Čajové a bylinkové kalendáře

Čajové a bylinkové kalendáře na plochu vašeho počítače. Doufáme, že se vám tapety zalíbí a přinesou do vaší mysli tu správnou čajovou atmosféru a také chuť na šálek dobrého pravého nebo bylinkového čaje. Nový kalendář najdete na našem webu vždy v průběhu posledního týdne před začátkem dalšího měsíce.