Udělejte si vlastní diář dle svých snů!

Ať už kvůli práci, škole, nákupům nebo plánovaní důležitých akcí či posezení s přáteli víme, jak důležité je mít u sebe diář, úkolníček nebo chcete-li učitelkami jmenovaný “debilníček”. V každém případě je řeč o nějaké variantě věci zvané diář. Diáře si můžeme koupit v trafice, knihkupectví, supermarketu, na internetu, ale nic se nevyrovná vlastnoručně dělanému nebo alespoň sestavenému diáři. Inspirujte se několika tipy na to, jak si diář udělat v pohodlí domova. Nebude chybět také pár tipů pro ty, kterým se nechce tvořit, ale rádi by si sehnali nějaký již hotový diář.

diar1Diář, v dnešní době, kdy jsme přehlceni spoustou informací různého charakteru, je pro nás téměř nepostradatelným pomocníkem. Můžeme si do něj napsat termíny schůzek, zkoušek či deadlinů. Dále třeba termín tolik nenáviděné návštěvy zubaře nebo naší milované tchyně. Kromě toho si do diáře můžeme psát nákupní seznam, telefonní čísla a spoustu pro někoho nepodstatných informací. Problém nastává ve chvíli, kdy má každý z nás jiné požadavky a neví, jaký diář by si měl zvolit. Každému z nás vyhovuje něco jiného. Jednomu stačí obyčejný týdenní diář, někdo potřebuje prostor pro to, aby se pořádně rozepsal. Proto se spolu podíváme na dva, které jsou něčím výjimečné, které zaujaly mě, a také které mohou zaujmout právě vás. A tím vám prokázat skvělou službu. Nakonec připojím několik tipů na to, jak si diář udělat svépomocí. A nemusíte mít strach, zas tak těžké to být nemusí.

Momentee Czech

Prvním z mnoha diářů, které na našem trhu jsou, je tento diář s názvem Momentee Czech. Tento diář je úžasný v tom, že si ho můžete víceméně nakombinovat vy sami a vůbec nezáleží na tom, v jakém měsíci si tento diář pořídíte. Tento diář funguje na principu věty: Vyndavací a zastamdací. Což znamená, že si z diáře můžete vytahovat nepotřebné listy a ty nové si můžete zase doplňovat. Počáteční investice do tohoto diáře je sice poměrně vysoká, na druhou stranu si ale další roky můžete dokoupit pouze prázdné diářové listy a za tvrdou vazbu s kroužky tím pádem ušetříte. Diáře se prodávají v několika barvách, s různými motivy a zaujmou skoro každého. Diář obsahuje kromě kroužkové vazby i listy, které tvoří diář. Ty si můžete klidně i přiobjednat, pokud máte speciální požadavky. Na e-shopu si můžete dokoupit i stylové samolepky, které diář udělají ještě přitažlivějším.

zdroj: http://momenteeczech.com

Data nás řídit nemusí

Dalším diářem, který potěší je tento diář, u kterého máme tu výhodu, že si data dopisujeme my sami, takže opět nezáleží na tom, zda si ho koupíme v lednu nebo až v červenci. Jistě vás potěší i jeho optimistický design, které je úchvatný. To aby se vám diář neotevíral, zajistí gumička, která s diářem hezky ladí.

diar4A jak si diář udělat doma?

Jestli patříte k těm, kteří nechtějí utrácet za diáře nebo vám zkrátka nesedl žádný, který jste si kdy koupili, tak vám doporučuji, abyste si diář udělali buď sami z nějakého sešitu, ve kterém si narýsujete vše sami podle sebe nebo si můžete stáhnout jednu z mnoha šablon, které najdete na internetu.

Zaujmout by vás mohly třeba tyto:

Pamatujte na to, že když si diář děláte sami, můžete nad tím trávit i několik hodin. Záleží na tom, jak chcete, aby v konečném výsledku vypadal. Nemusíte šetřit barvami, samolepkami a hlavně na svojí fantazii.

diar2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky používají plugin Akismet, který filtruje SPAM. Zde se můžete dočíst, jak tento plugin nakládá s vašimi osobními údaji.