Všeobecné podmínky

V níže uvedeném textu se prosím seznamte s podmínkami využívání našeho webu.

Tyto všeobecné podmínky (včetně ochrany osobních údajů), platí pro všechny návštěvníky webových stránek www.icajove-more.cz. Autorem a provozovatelem těchto stránek je Petr Vrbata Mostek 122, 544 75 Mostek, IČ: 05293626.

V případě dotazů pište prosím přes formulář na https://www.icajove-more.cz/o-magazinu/kontakt/

1)    Zveřejnění informací a citace webu www.icajove-more.cz
Publikování či jakékoliv další formy užití loga tohoto magazínu, článků, fotografií a dalšího obsahu tohoto serveru, s výjimkou tiskových materiálů, je bez předchozího souhlasu majitele magazínu zakázáno.

2)    Odkazy na webové stránky www.icajove-more.cz
Vždy se prosím ujistěte, že jsou vámi užité odkazy použity regulérním a přiměřeným způsobem a jejich použití nepoškodí dobré jméno magazínu Čajové moře.
Ujistěte se, že váš text či odkaz nepůsobí dojmem, že došlo ke schválení či potvrzení z naší strany v případě, že k takovému schválení nedošlo.

3)    Vhodný způsob užívání webu
Neuskutečňujte prosím žádné aktivity směřující k narušení našich webových stránek, ani je neužívejte způsobem, který může způsobit nepříjemnosti ostatním.

4)    Přesnost, aktuálnost a dostupnost informací
Usilujeme o to, aby všechny údaje uvedené na našich internetových stránkách byly přesné a aktuální. Jednotlivé materiály jsou však poplatné době svého vzniku. Majitel proto neručí a nenese odpovědnost za chyby nebo opomenutí v obsahu či za aktualizaci informací na stránkách. V případě pochybností o pravdivosti či přesnosti určité informace nás prosím kontaktujte.
Zajišťujeme, aby naše webové stránky byly vždy k dispozici. Snažíme se, aby naše webové stránky byly dostupné pro všechny návštěvníky našich webových stránek. Máte-li problémy s přístupem na internetové stránky, kontaktujte nás přes formulář na https://www.icajove-more.cz/o-magazinu/kontakt/.

5)    Odpovědnost za obsah webových stránek
Diskuzní příspěvky vyjadřují názory a zkušenosti jednotlivých čtenářů a za jejich obsah není majitel magazínu odpovědný.
Z tohoto internetového serveru vedou odkazy na webové stránky, které nejsou provozovány majitelem tohoto magazínu a ten nemá kontrolu nad obsahem těchto stránek a nenese odpovědnost za jakékoliv následky vyplývající z jejich návštěvy.

6)    Shromažďování osobních údajů
Bezpečnost osobních údajů bereme velmi vážně a aktivně podporujeme právo na ochranu osobních údajů.  Abychom mohli poskytovat vysokou úroveň služeb, je pro nás nezbytné pochopit, jakým způsobem jsou používány naše webové stránky, a z tohoto důvodu shromažďujeme určité informace o jejich návštěvnících.  Vždy zdůrazňujeme korektní jednání v souladu se zabezpečením soukromí. Bližší informace získáte v části Ochrana osobních údajů.

7)    Změna všeobecných podmínek
Majitel magazínu Čajové moře si vyhrazuje z důležitých důvodů změnu Všeobecných podmínek. Prosím vždy se ujistěte, že jednáte v souladu s aktuálními Všeobecnými podmínkami.